ikona telefonu

+48 52 330 93 10

  • intensywne opady deszczu
    Dzisiaj:
    22°C / 14°C
sobota 22.06.2024 r.
Imieniny: Pauliny, Sabiny i Tomasza

Wielkanoc coraz bliżej. W Bukowcu były przedświąteczne animacje dla dzieci i warsztaty dla seniorów

Miniona sobota, 23 marca, w gminie Bukowiec upłynęła pod znakiem przedświątecznych atrakcji dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Najpierw, przed południem, były animacje dla najmłodszych. Dzieci podczas zajęć przypomniały sobie najważniejsze tradycje świąteczne. Nie zabrakło zabaw ruchowych, do których aktywnie włączyli się również rodzice. Potem przyszedł czas na warsztaty plastyczne. Maluchy przygotowywały oryginalne balonowe zwierzątka. Oczywiście nie zabrakło najważniejszego gościa, zajączka, który w koszyczku przyniósł słodkości dla uczestników zajęć. Animacje przeprowadziły znane i lubiane przez dzieci panie z grupy eventowej Funimki.

Z kolei seniorzy w sobotnie popołudnie uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Pod okiem doświadczonej instruktorki poznawali techniki, jakie można stosować przy tworzeniu ozdób świątecznych, palm wielkanocnych. Dzięki temu w przyjemny sposób podnosili swoje umiejętności i jednocześnie prezentowali zdolności artystyczne. Podczas warsztatów seniorzy dzielili się swoim doświadczeniem i pomysłami, ubogacając w ten sposób świąteczne dzieła, dekoracje.